Aymer Hacklink Satış

Hacklink olayını yakından bilen birisi olarak, kestirmece hacklink konusunda uzmanlaşmış biri olarak, hacklink ne yapılırkonusunu anlatmaya çalışacağım.

Hacklink web sitelerinin açıklarından yararlanılarak, web site sahibinin izni olmadan, pagerankı koca olan sayfalara linklerin bâtın olarak eklenme işidir.

Çoğu webmaster sitesinin orijin kodlarına bakmaz, dolayısıyle bunu farkedene kadar örtülü linkler sayfasında kalmaya devam edecektir. Hacklinkle uğraşanların kendi içlerinde bile yarış sözkonusudur. netice itibariyle hacklinki ekleyen kişi website üzerine veya webhosting üzerinde açığı mevcut bir siteden erişerek oraya linkleri eklemiştir. ayrımsız yöntemle bu açığı keşfederler ve birbirlerinin linklerini kaldırarak hacklink alanında da rekabet ortamı yaratırlar.

Ne şekilde kodlar kullanılıyor

<div style=”display: none;”>

<a href=http://www.siteadı.com title=”anahtar kelime”>anahtar kelime</a>

en yaygın hacklink munzam yöntemidir.

<marquee style=’position:absolute;width:0px’>

bu ve buna analog yüzlerce ilişim ekleme tekniği mevcut.

Gene hacklink ile uğraşan eşhas linklerini kendiliğinden hale getirmişlerdir.

10 binlerce siteyi alarga çağrı cihazı kodlarıyla yoklama edebilmekte bir anda 10 binlerce siteye linkler ekleyebilmekte ve bu linkleri simultane kaldırabilecek altyapıyı oluşturmuşlardır.

Hacklink diyerek tabir edilen linkler istenildiği taktirde gizlenen kod alarga kaldırılarak bir anda legal link haline dahi getirilmektedir. Dolayısıyle hacklink ile uğraşan kişilerle Google bu zamana denli başedememiştir. Backlink kavramı google tarafından geçerliliğini koruduğu sürece hacklinkçiler daima olacaktır.

Hacklink yapılarak nahak yarış etkili olmak kavramı sağlıklı bir kavramdır. amma paralı ilişim çalışması yaparak yahut paçarız link çalışması yapmakta Google arama motorlarını yanıltmaya yönelik girişimlerdir. paralı link gurur Satımı ve vesair tabii olmayan yöntemlerin cümlesi haksız rekabettir. Dolayısıyle hacklink ve backlink kavramlarını ayırt buyurmak son kademe zordur.

Hacklink işine bu blog üzerinden başlamaya karar verdim. Ben Aymer Hacklink satımı konusunda ve web siteyi anahtar kelime bazlı olarak yükseltmeye dair bilirkişi olduğumu çoğu müşterim gayet yerinde bilir ki birçok referansım vardır. Hacklink son zamanlarda google algoritmasının degişmesi sonrasında etkisinin azaldığı yönünde bir trup dedikodular dolanmaktadır. Ben size edindigim deneyim ve başarılara müsteni den şöyle açıklama edeyim. Backlink ile hacklink arasında kodlama olarak on paralık bi fark yoktur bulaşık olarakda bire bir şekilde.Tek ciddi nüans birisinin web sitede görünmesi digerinin ise görünmemesidir. paradigma olarak ; <a title=”Hedef kelime” href=”http://sitenizin-adi.com/”>hedef kelime</a> bu backlink kodudur. Bu kodun önüne div veya türlü gizleme kodları koyularak sitede görünmemesini sağlar. Bu şekilde eklemelere hacklink denir. Diyeceksiniz ki hacklink tahripkâr ? google bunu olayı spam algılıyor ? bende size bu konunun cevabını vereyim kodlama olarak öte bi başkalık olmayan bu sistemlerde o gün backlink de zararlidir. sonuç olarak hacklink’in zararlı olduğunu söyleyenler anca gani keseden atanlardir. Hacklink belirli durumlarda ve kelimelerde kötü olabiliyor. Bunun kriterleri vardir. Sitenin yaşı muhteva ve link arasındaki intibak vs vs her siteye yalnız hacklink yapılmaz. Hacklink ve web seo dair mahir olarak işime devam etmekteyim. Hacklink satın kısaltmak isteyenler ve web Seo yani lafız bazlı site terfi isteyen herkese hizmetimiz vardir. Bana ulaşabileceğiniz biricik bulunak aymerhacker@hotmail.com

Reklamlar
Standart

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s